Hoppa över navigering
CAPAROL
CAPAROL

Säljorganisationen

Tveka inte att kontakta oss

Vi är här för att serva er med rätt produkter till rätt projekt. Kontakta oss gärna.

Färgsystem

Försäljningschef Färg / KAM: Niklas Lorentzon 
Tel: 0708-84 84 35 
E-post: niklas.lorentzon@caparol.se

Försäljningschef ÅF / KAM: Göran Andersson 
Tel: 0708-84 40 06 
E-post: goran.andersson@caparol.se

Säljare: Jonas Aspling 
Tel: 0705-41 12 90
Område: Stockholm
E-post: jonas.aspling@caparol.se 

Säljare: Johan Berglund 
Tel: 0706-48 99 97
Område: Stockholm
E-post: johan.berglund@caparol.se

Säljare: Jonathan Elming 
Tel: 0708-84 40 03
Område: Stockholm
E-post: jonathan.elming@caparol.se 

Säljare: Niklas Hellestig 
Tel: 0703-61 48 38
Område: Stockholm
E-post: niklas.hellestig@caparol.se 

Säljare: Håkan Wedman
Tel: 0705-21 38 01 
Område: Umeå/Luleå/Sundsvall 
E-post: hakan.wedman@caparol.se

Säljare: Emil Pettersson
Tel: 0739-14 60 58
Område: Västerås/Örebro
E-post:emil.pettersson@caparol.se

Säljare: Jörgen Hammar 
Tel: 0708-84 40 26 
Område:Mälardalen
E-post: jorgen.hammar@caparol.se

Säljare: Fredrik Haglund
Tel: 0708-84 40 10
Område: Göteborg/Uddevalla
E-post:fredrik.haglund@caparol.se

Säljare: Magnus Bohlin
Tel: 0708-84 40 24
Område: Göteborg/Mölndal/Kungsbacka
E-post:magnus.bohlin@caparol.se

Säljare: Lucas Olausson
Tel: 0700-57 14 66
Område: Väst
E-post:lucas.olausson@caparol.se

Säljare: Dennie Klang
Tel: 0730-68 52 00
Område: Skåne/Blekinge
E-post: dennie.klang@caparol.se

Säljare: Frans Andersson
Tel: 0739-14 60 54
Område: Skåne/Blekinge
E-post: frans.andersson@caparol.se

 

Fasadsystem

Säljare: Raymond Kilman
Tel: 0706-91 79 81
Område: Göteborg
E-post: raymond.kilman@caparol.se 

Säljare: Mathias Lundquist
Tel: 0736-24 92 82
Område: Jönköping, Småland
E-post: mathias.lundquist@caparol.se 

Säljare: Filip Mellin Aska
Tel: 0700-91 56 36
Område: Malmö
E-post: filip.mellin-aska@caparol.se 

Säljare: Tobias Leiti
Tel: 0739-14 60 66
Område: Östergötland/Mälardalen
E-post: tobias.leiti@caparol.se