Hoppa över navigering

Säljorganisationen

Tveka inte att kontakta oss

Vi är här för att serva er med rätt produkter till rätt projekt. Kontakta oss gärna.

Färgsystem

Regionchef: Niklas Lorentzon 
Tel: 0708-84 84 35 
Ansvar: Försäljningschef Färg / KAM
E-post: niklas.lorentzon@caparol.se

Regionchef: Jörgen Hammar 
Tel: 0708-84 40 26 
Ansvar: Driftschef Caparolbutiker
E-post: jorgen.hammar@caparol.se

Regionchef: Göran Andersson 
Tel: 0708-84 40 06 
Ansvar: Försäljningschef ÅF / KAM
E-post: goran.andersson@caparol.se

Säljare: Jonas Aspling 
Tel: 0705-41 12 90
Område: Stockholm
E-post: jonas.aspling@caparol.se 

Säljare: Johan Berglund 
Tel: 0706-48 99 97
Område: Stockholm
E-post: johan.berglund@caparol.se

Säljare: Jonathan Elming 
Tel: 0708-84 40 03
Område: Stockholm
E-post: jonathan.elming@caparol.se 

Säljare: Niklas Hellestig 
Tel: 0703-61 48 38
Område: Stockholm
E-post: niklas.hellestig@caparol.se 

Säljare: Håkan Bergsman
Tel: 0708-84 40 17
Område: Gävle/Uppsala/Stormålerier Stockholm
E-post:hakan.bergsman@caparol.se

Säljare: Håkan Wedman
Tel: 0705-21 38 01 
Område: Umeå/Luleå/Sundsvall 
E-post: hakan.wedman@caparol.se

Säljare: Emil Pettersson
Tel: 0739-14 60 58
Område: Västerås/Örebro
E-post:emil.pettersson@caparol.se

Säljare: Fredrik Haglund
Tel: 0708-84 40 10
Område: Göteborg/Uddevalla
E-post:fredrik.haglund@caparol.se

Säljare: Ulf Granath
Tel: 0708-84 40 04
Område: Göteborg/Mölndal/Kungsbacka
E-post:ulf.granath@caparol.se

Säljare: Dennie Klang
Tel: 0730-68 52 00
Område: Skåne/Blekinge
E-post: dennie.klang@caparol.se

Säljare: Frans Andersson
Tel: 0739-14 60 54
Område: Skåne/Blekinge
E-post: frans.andersson@caparol.se

 

Fasadsystem

Säljare: Raymond Kilman
Tel: 0706-91 79 81
Område: Göteborg
E-post: raymond.kilman@caparol.se 

Säljare: Stefan Andersson 
Tel: 0739-14 60 67
Område: Stockholm 
E-post: stefan.andersson@caparol.se 

Säljare: Sebastian Rydberg 
Tel: 0739-14 60 66
Område: Stockholm/Mälardalen 
E-post: sebastian.rydberg@caparol.se 

Säljare: John Hansson 
Tel: 0733-31 78 10
Område: Stockholm 
E-post: john.hansson@caparol.se 

Säljare: Jan Hallbeck
Tel: 0739-14 60 59
Område: Malmö
E-post: jan.hallbeck@caparol.se