Hoppa över navigering

Säljare

Tveka inte att kontakta oss

Vi är här för att serva er med rätt produkter till rätt projekt. Kontakta oss gärna.

Säljare Färgsystem

Säljledare proffs/måleri: Niels Jakobsen 
Tel: 0730-68 52 00 
Område: Sverige 
E-post: niels.jakobsen@caparol.se

Säljare: Johan Berglund 
Tel: 0706-48 99 97
Område: Stockholm
E-post: johan.berglund@caparol.se

Säljare: Jonas Aspling 
Tel: 0705-41 12 90
Område: Stockholm
E-post: jonas.aspling@caparol.se 

Säljare: Peter Furubrand 
Tel: 0708-84 40 03
Område: Uppsala, Norra Stockholm
E-post: peter.furubrand@caparol.se 

Säljare: Håkan Bergsman
Tel: 0708-84 40 17
Område: Gävle/Uppsala/Stormålerier Stockholm
E-post: hakan.bergsman@caparol.se

Säljare: Håkan Wedman
Tel: 0705-21 38 01 
Område: Umeå/Luleå/Sundsvall 
E-post: hakan.wedman@caparol.se

Säljare: Jörgen Hammar 
Tel: 0708-84 40 26 
Område: Örebro/Västerås 
E-post: jorgen.hammar@caparol.se

Säljare: Göran Andersson
Tel: 0708-84 40 06
Område: Jönköping/Skövde
E-post: goran.andersson@caparol.se

Säljare: Kent Svensson
Tel: 0708-84 40 02
Område: Göteborg/Uddevalla
E-post: kent.svensson@caparol.se

Säljare: Ulf Granath
Tel: 0708-84 40 04
Område: Göteborg/Mölndal/Kungsbacka
E-post: ulf.granath@caparol.se

Säljare: Niklas Lorentzon
Tel: 0708-84 84 35
Område: Skåne/Blekinge
E-post: niklas.lorentzon@caparol.se

Säljare: Kerstin Detterskog
Tel:  0739-146054 
Område: Skåne/Blekinge 
E-post: kerstin.detterskog@caparol.se 

Säljare Fasadsystem

Säljare: Roland Torkelsson
Tel: 0708-844007
Område: Göteborg
E-post: roland.torkelsson@caparol.se 

Säljare: Jan Hallbeck 
Tel: 0700-91 56 36 
Område: Malmö 
E-post: jan.hallbeck@caparol.se 

Säljare: John Hansson 
Tel: 0733-31 78 10
Område: Stockholm 
E-post: john.hansson@caparol.se 

Du har landat på vår webbplats för yrkesmålare och entreprenörer.
Vill du stanna kvar eller gå vidare till sidan för privatkonsumenter?