Hoppa över navigering

Deltagare & resultat

Se vilka lag och målerier du kan utmana i varje ort! Saknar du något måleri så är det ju bara att kontakta dem och utmana! Listor på alla deltagare kommer att läggas upp i takt med att anmälningarna rullar in.

Resultat Borås

Det var 59 lag som startade i gruppen 5km med 30 hinder i Borås. Kolla in resultatet på Caparol:arna – imponerande och så roligt! Vill ni se fler resultat så finns den här https://njieactionrun.com/resultat/

 

 

Placering - Lag

1

PP Måleri

4

Deluxe Måleri

12

Team Burken

14

JPN Måleri

20

Fanatic Four

45

All Colours Matters

Placering - Individuellt

1

Alexander, Deluxe Måleri

7

Tomas, JPN Måleri

11

Joakim, PP Måleri

12

Fredrik, PP Måleri

14

Daniel, PP Måleri

41

Miran, Deluxe Måleri

43

Jovan, Deluxe Måleri

44

Danilo, All Colours Matters

46

Robert, Deluxe Måleri

47

Martin, Deluxe Måleri

Deltagare

 

Namn Lag Stad Lopp Antal/stad
Henrik Andersson Team Lomma Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Liam Andersen Team Lomma Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Wilhelm Johansson Team Lomma Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Lukas Olsson Team Lomma Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Kerstin Detterskog Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Niels Jakobsson Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Niklas Lorentzon Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Marie Hardebrant Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Jimmy Hellström Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Eleni Davitidou Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Louise Gärdin Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Elin Andersson Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Anders Månsson Team Caparol +1 Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Fredrik Nansen Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Ola Jonsson Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Tom Johansson Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Dan Johansson Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Johan Clemensson Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Stefan Fornestedt Team Nansen Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Enis Demiraj Team hallå, ja Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Fredrik Berndtsson Team hallå, ja Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Daniel Pohlman Team hallå, ja Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Robert Lindskog Team hallå, ja Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Jimmie Frostander Team Ernst E Hansson Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Bo Hansson Team Ernst E Hansson Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Ina Dobshykava Team Ernst E Hansson Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km  
Michael Brandtman Team Örnmarks Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Mio Mårtensson Team Örnmarks Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Bombassa Ali Team Örnmarks Malmö Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)  
Niklas Henningsson Team AP Måleri Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km
Jimmy Mårtensson Team AP Måleri Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km
Felix Glans-Östergren Team AP Måleri Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km
Thomas Johansson Team AP Måleri Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km
Tommy Tengvall Team AP Måleri Malmö Motionär - Herr/Dam 5 km
Paul Rengbo Måleripoolen Malmö Motionär - Herr/Dam 8 km
Ted Ovenberger Måleripoolen Malmö Motionär - Herr/Dam 8 km
Martin Rengbo Måleripoolen Malmö Motionär - Herr/Dam 8 km
37
kim backlund team norrpan Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
millan broberg team norrpan Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
christer palm team norrpan Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Dusan Babic Lepa Brena i slatki greh Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Milan Dukic Lepa Brena i slatki greh Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Zorislav Berber Lepa Brena i slatki greh Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Jimmy Leidström Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Magnus Haglund Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
John Halttu Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Emelie Lif-Althén Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Pelle Haglund Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Jennie Sjöberg Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Lasse Larsson Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Henrik Wahlund Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Christopher Ågren Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Conny Asklöf Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Matilda Norling Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Johan Haglund Inga gränser, inget vett Stockholm Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff)
Daniel Påhlsson Team caparol Väsby Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Alex Tsitsibis Team caparol Väsby Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Lars Malmqvist Team caparol Väsby Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Robin Hillerlöv Rih måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Fredrik Lind Rih måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Douglas Aspling Rih måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Martin Hälltorp Team målarbolaget Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Rikard Widborg Team målarbolaget Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Sandra Lundblad Team målarbolaget Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Peter Qvist PQ Måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Simon Eklund PQ Måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Ryan Laurita PQ Måleri Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Azra Hodzic Azras Gubbar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Niels Jakobsen Azras Gubbar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Marcus Sjöberg Azras Gubbar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Bo Sjödin Bosses gäng Hammarän Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Linus Sjödin Bosses gäng Hammarän Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Sebastian Persson Bosses gäng Hammarän Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Ebba Aspling Ringvägen allstar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Sara Ström Ringvägen allstar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Stina Berglund Ringvägen allstar Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Jan Holmqvist Ekfelts team 2 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Mattias Bjuvgård Ekfelts team 2 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Mats Nordström Ekfelts team 2 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Peter Lundin Ekfelts team 1 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Owe Johansson Ekfelts team 1 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Per Dahlberg Ekfelts team 1 Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Roger Boijsen Team AJS Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Emma Boode Team AJS Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Anders Svensson Team AJS Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Martin Råström Team AJS Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Mats Tell Team AJS Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Fanny Wikerud Målarbrudarna Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Frida Turegård Målarbrudarna Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Emilia Gustafsson Målarbrudarna Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Edgar Wik Målerifirma ingemar wi Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Markus Johansson Målerifirma ingemar wi Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
Henrik Zäll Målerifirma ingemar wi Stockholm Motionär Herr/Dam - 5 km 30 hinder
David Lundberg Lag Tidstillägg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Kim Johansson Lag Tidstillägg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Christopher Broman Lag Tidstillägg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Thomas Bühlmann Bühlmann Bygg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Axl Bühlmann Bühlmann Bygg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder
Linus Mollbrink Bühlmann Bygg Stockholm Motionär herr/Dam - 8 km 40 hinder

Tävlingsorter

Till anmälan

Galleri